Zapraszamy na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2018 !!!

Rezerwuj

Zapraszamy na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2018 !!!

Cena od 60 PLN

Serdecznie zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia 2018 do naszej kameralnej willi, która znajduje się w urokliwym miejscu Karpacza na Osiedlu Skalnym, blisko lasu i szlaków turystycznych na skraju KARKONOSKIEGO PARKU NARODOWEGO :)

Mamy nadzieję, że w ciszy i spokoju spędzą Państwo niezapomniane chwile, korzystając przy tym ze spacerów po lesie, który graniczy z naszym domem, obserwując dziką przyrodę i delektując się świeżym górski powietrzem :)


Oferujemy Państwu komfortowe pokoje 2, 3-os oraz studio 2+2 (mikrofalówka, czajnik, naczynia, lodówka...) i jednopokojowe apartamenty z aneksami śniadaniowymi (lodówka, czajnik, naczynia...), wszystkie z łazienkami, cyfrową tv, balkonami, czajnikiem.

 

Do dyspozycji gości oddajemy :

- ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY

- bezprzewodowy Internet Wi-Fi

- miejsc postojowe dla wsystkich klientów na zamykanym Parkingu !

 

W czasie świąt oferujemy Państwu same NOCLEGI (od  60zł...), BEZ WYŻYWIENIA NA MIEJSCU  !!!

**********

Istnieje możliwość wykupienia tradycyjnej KOLACJI WIGILIJNEJ (ok 100-130zł/os/dor, dzieci zniżka...) oraz innych posiłków (śniadań - szwedzki stół oraz obiadów), również CATERINGU (w tym Wigilijnego) w RESTAURACJACH oddalonych o 15-25min. spacerkiem., 3 min. samochodem :)

Wiecej inf. i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej str. www.avita.karpacz.pl  lub pod nr. tel.  887 151 539  lub  (75) 76 18 549

e-mail :  willavita@interia.pl

 

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA DO WILLI  AVITA !!!