Zapraszamy na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2020 :)

Rezerwuj

Zapraszamy na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2020 :)

Cena od 60 PLN

Serdecznie zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia 2020 do naszej kameralnej willi, która znajduje się w urokliwym miejscu Karpacza na Osiedlu Skalnym, blisko lasu i szlaków turystycznych na skraju KARKONOSKIEGO PARKU NARODOWEGO :)

Mamy nadzieję, że w ciszy i spokoju spędzą Państwo niezapomniane chwile, korzystając przy tym ze spacerów po lesie, który graniczy z naszym domem, obserwując dziką przyrodę i delektując się świeżym górski powietrzem :)


Oferujemy Państwu komfortowe :

- STUDIO 2+2 z łazienką, tv, balkonem, Aneksem ŚNIADANIOWYM (mikrofalówka, czajnik, naczynia, lodówka...)

- POKOJE i  JEDNOPOKOJOWE  APARTAMENTY  z  Aneksem  ŚNIADANIOWYM (małą lodówka, czajnik, naczynia, sztućce, deska do krojenia, przyprawy, blat roboczy...), wszystkie z łazienką, tv, BALKONEM ....

 

Do dyspozycji gości oddajemy :

- ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY

- bezprzewodowy Internet 

- zamykany PARKING - miejsc postojowe dla wsystkich naszych gości....

- w zimie dogodny dojazd do naszej posesji :)

 

W czasie świąt oferujemy Państwu same NOCLEGI (od  60zł...), BEZ WYŻYWIENIA !

**********

Istnieje możliwość wykupienia tradycyjnej KOLACJI WIGILIJNEJ (ok 100-130zł/os/dor, dzieci możliwa zniżka...) oraz innych posiłków (śniadań - szwedzki stół oraz obiadów), również CATERINGU (w tym Wigilijnego) w RESTAURACJACH oddalonych o 15-25min. spacerkiem., 3 min. samochodem :)

Wiecej inf. i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej str. www.avita.karpacz.pl  lub pod nr. tel.  887 151 539  lub  (75) 76 18 549

e-mail :  willavita@interia.pl

 

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA DO WILLI  AVITA !!!