+48 887151539

Pakiety

Zapraszamy na długi Weekend Listopadowy 2022 :) | Weekend

Cena od 80 PLN

  Zapraszamy Państwa na długi Weekend Listopadowy 2022 do Willa Avita, która oferuje komfortowy wypoczynek :)   Oferujemy wygodne, ciepłe :  - STUDIO 2+2 z łazienką, tv, balkonem, Aneksem ŚNIADANIOWYM (mikrofalówka, czajnik, naczynia, lodówka...)  - POKOJE i  JEDNOPOKOJOWE  APARTAMENTY  z  kącikiem lub aneksem  ŚNIADANIOWYM (małą lodówka, czajnik, naczynia, sztućce, deska do krojenia, przyprawy, blat roboczy...), wszystkie z łazienką, tv, BALKONEM .... Nocleg - od 80zł Więcej inf. i aktualny cennik znajdują się na naszej str. www.avita.karpacz.pl    ZAPRASZAMY cały rok do WILLI AVITA !

Czytaj więcej


Weekend Majowy w Karpaczu | Majówka

Cena od 100 PLN

Zapraszamy Państwa do spędzenia weekendu majowego w naszej komfortowej  Willi Oferujemy wygodne pokoje i apartamenty :) Do dyspozycji naszych Gości oddajemy :  ogólnodostępny Aneks Kuchenny z małym Tarasem  bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi  duży, zielony teren z Altaną i Grillem, miejscem zabaw dla dzieci na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego PARKING - bezpłatny, zamykany ; miejsca postojowe dla wszystkich naszych Gości !    NOCLEG - od 80zł Więcej informacji i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie www.avita.karpacz.pl willavita@interia.pl   Zapraszamy do WILLI AVITA cały rok  :)  

Czytaj więcej


Zapraszamy na wypoczynek 2022 do Karpacza :) | Dla rodzin

Cena od 80 PLN

Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu z rodziną w naszej komfortowej  Willi Oferujemy wygodne pokoje i apartamenty, wszystkie z Balkonem oraz Aneksem Śniadaniowym Do dyspozycji naszych Gości oddajemy :  ogólnodostępny Aneks Kuchenny z małym Tarasem  bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi  duży, zielony teren z Altaną i Grillem, miejscem zabaw dla dzieci na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego PARKING - bezpłatny, zamykany ; miejsca postojowe dla wszystkich naszych Gości !    NOCLEG - od 80zł Więcej informacji i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie www.avita.karpacz.pl willavita@interia.pl   Zapraszamy do WILLI AVITA cały rok  :)

Czytaj więcej


Zapraszamy na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2022 :) | Boże Narodzenie

Cena od 100 PLN

Serdecznie zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia do naszej kameralnej willi, która znajduje się w urokliwym miejscu Karpacza na Osiedlu Skalnym, blisko lasu i szlaków turystycznych na skraju KARKONOSKIEGO PARKU NARODOWEGO  Mamy nadzieję, że w ciszy i spokoju spędzą Państwo niezapomniane chwile, korzystając przy tym ze spacerów po lesie, który graniczy z naszym domem, obserwując dziką przyrodę i delektując się świeżym górski powietrzem :)   Oferujemy Państwu noclegi bez wyżywinia....ale można skorzystać i zamówić posiłki (w tym kolację Wigilijną) w restauracjach lub zamówić catering ! W ogólnodostępnym aneksie kuchennym, można również przygotować sobie ciepłe posiłki, podgrzać gotowe świąteczne dania....lub zrobić pyszną kawę z ekspresu, ciepłe grzanki :)   ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA DO WILLI  AVITA :)

Czytaj więcej


Zapraszamy na pobyt SYLWESTROWY 2022/23 | Sylwester

  Serdecznie zapraszamy na pobyt  SYLWESTROWY 2022/2023 do WILLI AVITA  :) Oferujemy Państwu wygodne, ciepłe :  - Studio 2+2 - (2 przechodnie pokoje)  z łazienką, tv, balkonem, Aneksem ŚNIADANIOWYM (mikrofalówka, lodówka, czajnik, naczynia, sztućce, przyprawy, blat roboczy, itp..)  - Pokoje i pokoje typu apartament  oraz  Jednopokojowe Apart., wszystkie z łazienką, tv, Balkonem,  kącikiem lub Aneksem  ŚNIADANIOWYM  (lodówka, czajnik, naczynia, sztućce, deska do krojenia, przyprawy, blat roboczy...)   W zimie posiadamy dogodny dojazd i dla każdego zmotoryzowanego gościa miejsce parkingowe !   Do dyspozycji gości w cenie noclegu oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY - Internet Wi-Fi  - bezpłatny, zamykany PARKING ! - zielony teren z Altaną i Grillem na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego Więcej informacji i aktualny cennik znajduje się na naszej str. www.avita.karpacz.pl willavita@interia.pl ZAPRASZAMY na komfortowy wypoczynek do WILLI  AVITA :)

Czytaj więcej