Oferta

Zapraszamy na FERIE 2019 | Ferie

Cena od 50 PLN

  Zapraszamy na Ferie zimowe do urokliwego zakątka Karpacza :) Willa Avita znajduje się w przepięknym malowniczym miejscu, blisko lasu i szlaków turystycznych (możliwość obserwacji leśnych zwierząt - sarny, jelenie...). W odległość ok. 900m znajdują się : stoki narciarskie, lodowiska, kompleks nowoczesnych, krytych basenów, skałki wspinaczkowe i  Miasteczko Western City. Oferujemy Państwu komfortowe, przytulne pokoje, studio 2+2 z aneksem śnidaniowym (mikrofalówka, lodówka, czajnik, naczynia...), jednopokojowe apartamenty z aneksami śniadaniowymi (lodówka, czajnik, naczynia....), wszystkie z łazienkami, tv, czajnikiem, balkonem. W zimie posiadamy bardzo dogodny dojazd !!! Do dyspozycji gości oddajemy :  - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY - możliwość przygotowania na ciepło śniadań i kolacji, podgrzania gotowych potraw... - bezprzewodowy INTERNET  WI-FI - zamykany, oświetlony PARKING - miejsca postojowe dla wszystkich zmotoryzowanych gości ! - duży, zielony teren z Altaną i grillem Więcej informacji i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej str.  www.avita.karpacz.pl nocleg : od 50zł SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! willavita@interia.pl

Czytaj więcej


Zapraszamy na wypoczynek do Karpacza!!! | Dla rodzin

Cena od 50 PLN

Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu z rodziną w naszej komfortowej willi, która znajduje się wprzepięknym zakątku Karpacza na Osiedlu Skalnym na skraju Karkonoskiego Parku narodowego :) Bliskość lasu świerkowego i szlaków turystycznych, pozwoli Państwu w pełni wykorzystać czas spędzony właśnie u nas :) Do dyspozycji gości w cenie pobytu oddajemy : - komfortowe pokoje, Studio 2+2 z aneksem śniadaniowym (duża lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia...) i jednopokojowy apatament z aneksem śniadaniowym (mała lodówka, czajnik, naczynia, blat roboczy...), wszystkie z łazienką, tv, czajnikiem, BALKONEM :) - ogólnodostępny Aneks KUCHENNY z TARASEM  - bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi  - PARKING - oświetlony, zamykany - miejsca postojowe dla wszystkich naszych gości...   NOCLEG - od 50zł dzieci - zniżka Więcej informacji i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie www.avita.karpacz.pl willavita@interia.pl   Serdecznie zapraszamy do WILLI AVITA cały rok  :)

Czytaj więcej


Weekend Majowy w Karpaczu 2019 !!! | Majówka

Cena od 75 PLN

Zapraszamy na długi Weekend Majowy do Karpacza !!!Oferujemy Państwu komfortowy wypoczynek w pok. 2,3,4-os oraz w studio 2+2 z aneksem śniadaniowym (mikrofalówka, duża lodówka, czajnik, naczynia...) i jednopokojowych apartamentach z aneksem śniadaniowym (mała lodówka, czajnik, naczynia...) ; wszystkie z łazienkami, tv, czajnikiem, balkonem/tarasem :)   Do dyspozycji gości oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY z Tarasem :) - bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi - wygodny, zamykany, oświetlony PARKING - duży, zielony teren, blisko lasu z Altaną i Grillem, miejscem zabaw dla dzieci na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego :) nocleg - od 75zł.... Zachęcamy do odwiedzenia naszej str. www.avita.karpacz.pl , gdzie znajdą Państwo wszelkie dodatkowe informacje i aktualny cennik.   ZAPRASZAMY do  Willi AVITA !!!

Czytaj więcej


Jesień w Karkonoszach !!! | Jesień

Cena od 50 PLN

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Karpacza :) Oferujemy Państwu komfortowe pokoje, studio 2+2 (aneks śniadaniowy : duża lodówka, czajnik, naczynia...) oraz jednopokojowe apartamenty (Aneks śniadaniowy : mała lodówka, czajnik, naczynia), wszystkie z łazienką, tv, balkonem, czajnikiem.   Do dyspozycji gości oddajemy : - bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY - zamykany, oświetlony PARKING   Więcej inf. i aktualny cennik znajduje się na naszej str. www.avita.karpacz.pl     ZAPRASZAMY do Willi AVITA cały rok  !!!

Czytaj więcej


WAKACJE 2019 w Willi Avita w KARPACZU :) | Wakacje

Cena od 50 PLN

Serdecznie zapraszamy na WAKACJE 2019 :) do uroczego zakątka na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego na Osiedlu Skalnym w Karpaczu. Bliskość lasu i szlaków turystycznych pozwoli Państwu oderwać się i zapomnieć o trudach dnia codziennego, świeże powietrze oddychać pełna piersią, a śpiew ptaków lub koncert świerszcza umili wypicie porannej kawy na balkonie, tarasie lub na zielonej posesji :)Oferujemy Państwu komfortowe pok. i apart., wszystkie z łazienką, tv, czajnikiem, BALKONEM  :) - pokoje i apart. wszystkie z BALKONAMI  (2,3,4-os) - Studio 2+2 z aneksem śniadaniowym (mikrofalówka, duża lodówka, czajnik, naczynia...) - jednopokojowe apartamenty z Aneksem Śniadaniowym (mała lodówka, czajnik, naczynia, blat roboczy ...) Do dyspozycji naszych gości oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY z Tarasem :) - możliwość przygotowywania śniadań i kolacji, podgrzania gotowych dań ! - duży, ogrodzony, zielony teren z Altaną i GRILLEM, miejscem zabaw dla dzieci :) - zamykany, oświetlony PARKING ! (miejsca postojowe dla wszystkich naszych gości) NOCLEG - od 50zł... Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony www.avita.karpacz.pl , gdzie znajdą Państwo więcej informacji i aktualny cennik.willavita@interia.pl ZAPRASZAMY do WILLI AVITA cały rok :)

Czytaj więcej


Willa Avita zaprasza w góry !!! | Narty

Cena od 50 PLN

WILLA AVITA zaprasza amatorów górskich wędrówek i białego szaleństwa do Karpacza !!!Oferujemy Państwu komfortowe pokoje, studio 2+2 (lodówka, czajnik, naczynia...), oraz jednopokojowe apartamenty z aneksem śniadaniowym (mikrofalówka, lodówka, czajnik, naczynia...), wszystkie z łazienką, balkonem, tv, czajnikiem, bezpłatnym internetem Wi-Fi. Do dyspozycji gości oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY - zamykany PARKING - bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi - duży, zielony teren z Altaną i Grillem   NOCLEG - od 50 zł..... W zimie posiadamy dogodny dojazd do naszej posesji !!! Wszelkie dodatkowe informacje i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie www.avita.karpacz.pl   willavita@interia.pl   Serdecznie zapraszamy do Willi Avita :)

Czytaj więcej


Zapraszamy na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2018 !!! | Boże Narodzenie

Cena od 60 PLN

Serdecznie zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia 2018 do naszej kameralnej willi, która znajduje się w urokliwym miejscu Karpacza na Osiedlu Skalnym, blisko lasu i szlaków turystycznych na skraju KARKONOSKIEGO PARKU NARODOWEGO :) Mamy nadzieję, że w ciszy i spokoju spędzą Państwo niezapomniane chwile, korzystając przy tym ze spacerów po lesie, który graniczy z naszym domem, obserwując dziką przyrodę i delektując się świeżym górski powietrzem :) Oferujemy Państwu komfortowe pokoje 2, 3-os oraz studio 2+2 (mikrofalówka, czajnik, naczynia, lodówka...) i jednopokojowe apartamenty z aneksami śniadaniowymi (lodówka, czajnik, naczynia...), wszystkie z łazienkami, cyfrową tv, balkonami, czajnikiem.   Do dyspozycji gości oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY - bezprzewodowy Internet Wi-Fi - miejsc postojowe dla wsystkich klientów na zamykanym Parkingu !   W czasie świąt oferujemy Państwu same NOCLEGI (od  60zł...), BEZ WYŻYWIENIA NA MIEJSCU  !!! ********** Istnieje możliwość wykupienia tradycyjnej KOLACJI WIGILIJNEJ (ok 100-130zł/os/dor, dzieci zniżka...) oraz innych posiłków (śniadań - szwedzki stół oraz obiadów), również CATERINGU (w tym Wigilijnego) w RESTAURACJACH oddalonych o 15-25min. spacerkiem., 3 min. samochodem :) Wiecej inf. i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej str. www.avita.karpacz.pl  lub pod nr. tel.  887 151 539  lub  (75) 76 18 549 e-mail :  willavita@interia.pl   ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTA DO WILLI  AVITA !!!

Czytaj więcej


Zapraszamy na pobyt SYLWESTROWY 2018/19 :) | Sylwester

Cena od 100 PLN

  Serdecznie zapraszamy na pobyt  SYLWESTROWY 2019/2020 do WILLI AVITA !!!   Cennik  (pobyt min. 4,5 nocy) : - nocleg - od  100zł... Oferujemy Państwu komfortowe pokoje 2,3-os, studio 2+2 z aneksem śniadaniowym (mikrofalówka, duża lodówka, czajnik, naczynia...) i jednopokojowe apartamenty z aneksem śniadaniowym (mała lodówka, czajnik, naczynia...), wszystkie z łazienkami, tv, balkonami, bezprzewodowym internetem Wi-Fi. W zimie posiadamy dogodny dojazd i dla każdego zmotoryzowanego gościa miejsce parkingowe !   Do dyspozycji gości w cenie noclegu oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY - bezprzewodowy INTERNET WI-FI - zamykany PARKING ! - duży, zielony teren z Altaną i Grillem Więcej informacji i aktualny cennik znajduje się na naszej str. www.avita.karpacz.pl willavita@interia.pl ZAPRASZAMY na komfortowy wypoczynek do WILLI  AVITA :)

Czytaj więcej


Zapraszamy na Święta Wielkanocne 2019 do Karpacza :) | Wielkanoc

Cena od 50 PLN

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w naszej willi, która znajduje się w zacisznym miejscu, blisko świerkowego lasu, w pięknej spacerowej dzielnicy Karpacza na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego :) Oferujemy Państwu komfortowe pokoje 2,3-os oraz studio 2+2 (mikrofalówka, dużalodówka, czajnik, naczynia...) i jednopokojowe apartamenty z aneksem śniadaniowym (mała lodówka, czajnik, naczynia) ; wszystkie z łazienką, tv, balkonem, czajnikiem. Do dyspozycji Państwa w cenie noclegu oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY do przygotowywania śniadań i kolacji - możliwość podgrzania gotowych potraw !!!  - bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi  - zamykany, oświetlony PARKING - duży, zielony teren z ALTANĄ I GRILLEM, miejscem zabaw dla dzieci :) NOCLEG - od 50zł Istnieje możliwość wykupienia tradycyjnego, uroczystego ŚNIADANIA WIELKANOCNEGO :) oraz innych posiłków (śniadań - szwedzki stół oraz obiadów) w pobliżu, w restauracjach oddalonych o 15-25min. spacerkiem, autem 2,3 min... Więcej inf. i aktualny cennik znajduje się na naszej str. www.avita.karpacz.pl willavita@interia.pl ZAPRASZAMY do Willi Avita cały rok :)

Czytaj więcej


Zapraszamy na weekend !!! | Weekend

Cena od 60 PLN

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w naszej willi, która znajduje w przepięknej spacerowej dzielnicy, blisko lasu i szlaków turystycznych na obrzeżach Karkonoskiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy Państwu komfortowe pokoje, studio 2+2 i jednopokojowy apartament z aneksem śniadaniowym (lodówka, czajnik), wszystkie z łazienką, cyfrową tv, balkonem/tarasem, czajnikiem.   Do dyspozycji gości w cenie noclegu oddajemy : - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY (możliwość przygotowywania śniadań i kolacji, podgrzania gotowych potraw...) - bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi - wygodny, zamykany, oświetlony PARKING - duży, zielony teren z Altaną i Grillem, miejscem zabaw dla dzieci :)   NOCLEG - od 50zł   Więcej inf. i aktualny cennik znajduje się na naszej stronie  www.avita.karpacz.pl willavita@interia.pl   Zapraszamy do Willi Avita cały rok !!!

Czytaj więcej


WEEKEND MAJOWY 2019 w Karpaczu :) | Majówka

Cena od 80 PLN

Serdecznie zapraszamy do Willa Avita na długi Weekend Majowy !!!   Do dyspozycji gości oddajemy :   - komfortowe pokoje, jednopokojowe apartamenty z Aneksem Śniadaniowym (mała lodówka, czajnik, naczynia...) oraz Studio 2+2 (duża lodówka, czajnik, naczynia...) - ogólnodostępny aneks kuchenny - bezprzewodowy internet Wi-Fi - zamykany, oświetlony parking - duży, odrodzony teren z miejscem na grilla, miejsce zabaw dla dzieci   Wiecej informacji i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie www.avita.karpacz.pl   willavita@interia.pl   Zapraszamy do urokliwego zakątka Karpacza na Osiedlu Skalnym!!!  

Czytaj więcej


Zapraszamy na weekend Boże Ciało 2019 do Willi AVITA !!! | Weekend czerwcowy

Cena od 60 PLN

  ZAPRASZAMY na długi weekend BOŻE CIAŁO 2019 do Willi AVITA :)   Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do naszej Willi, która znajduje się w uroczym zakątku Karpacza, blisko lasu i szlaków turystycznych w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego :)  Do dyspozycji gości oddajemy : - komfortowe pokoje i apartamenty z Aneksem Śniadaniowym (lodówka, czajnik, naczynia....), wszystkie z łazienką, tv, Balkonem :) - ogólnodostępny Aneks kuchenny z Tarasem - możliwość przygotowywania śniadań i kolacji ; podgrzania gotowych potraw ! - bezprzewodowy internet Wi-Fi - zamykany, oświetlony Parking - duży zielony teren z Altaną i Grillem, miejscem zabaw dla dzieci :) Nocleg - od 60zł   Wiecej inf. i aktualny cennik znajduje się na naszej stronie   www.avita.karpacz.pl   ZAPRASZAMY do Willi Avita cały rok !!!

Czytaj więcej


Zapraszamy na długi weekend listopadowy :) | Weekend

Cena od 50 PLN

  Serdecznie zapraszamy na długi weekend listopadowy do Willa Avita, która oferuje Państwu komfortowy wypoczynek !!!   Do dyspozycji gości oddajemy : - wygodne, ciepłe pokoje i apartamenty z Aneksem śniadaniowym (lodówka, czajnik, naczynia...), wszystkie z łazienką, tv, balkonem - ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY - bezprzewodowy INTERNET Wi-Fi - zamykany PARKING ! Nocleg - od 50zł Więcej inf. i aktualny cennik znajdują się na naszej str. www.avita.karpacz.pl    ZAPRASZAMY cały rok do WILLI AVITA :)

Czytaj więcej